Logo - Klidná Kamenice Klidná Kamenice

Menu
×
Co hledáte?

O nás

Tvoříme síť aktivních lidí, kteří se snaží ochránit přírodní, historické a kulturní dědictví obce Kamenice. Usilujeme o zachování klidného rezidenčního rázu obce – především o obnovení parku v okolí zámku a snížení hluku, kterým Strojmetal občany Kamenice zatěžuje. Jsme přesvědčeni, že rozšiřování Strojmetalu, tak jak jej umožní změna č. 6, není v zájmu žádného občana Kamenice.

 • Nejsme proti otevírání nových pracovních příležitostí, ale máme za to, že by se měly otevírat v regionech s vysokou nezaměstnaností.
 • Nejsme proti rozvíjení vysoce specializovaných technologií českých firem, ale měly by se rozvíjet na místech, kde neničí zámecký park.
 • Fandíme prosperitě, ale takové, která je přínosem pro své okolí a širší veřejnost. Máme za to, že prosperující Strojmetal se nevylučuje se zámeckým parkem přístupným veřejnosti, kde by bylo možné se projít a dát si kávu.

Zámek, park i Strojmetal jsou dědictvím předchozích generací. Usilujeme o to, aby z nich pro příští generace obyvatel Kamenice zbylo to nejlepší.

Členové výboru spolku

Zdeněk Novákchata K Zahrádkám ev. 1189, Kamenice
Jaroslav NovotnýTopasová 1858, Kamenice
Helena Penno Hartlováchata Korunní ev.1057, Kamenice
Jindřich PospíšilKaštanová 1071, Kamenice
Petr VítKřížová 1066, Kamenice
Magdaléna WawerkováSídliště II 27, Kamenice

Zůstaňte v obraze! Zanechte nám na sebe e-mail – budeme vás informovat o nejnovějších událostech:


  Odesláním vyjadřujete souhlas s uložením kontaktních údajů.

  Spolek Klidná Kamenice
  Jednosměrná 316, P.O.Box č.32
  251 68 Kamenice
  IČ 108 44 856

  Kontakt
  spolek@klidnakamenice.cz